Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tüntessem el a firefoxr...

Hogyan tüntessem el a firefoxra települt másik keresőt?

Figyelt kérdés
Ha elindítom a firefoxot egy másik böngésző indul el, kerestem a winchesteren de nem találom.
2019. febr. 24. 17:40
 1/6 DjImipapa ***** válasza:
67%
Vírusirtás+ malwarevizsgálat javasolt... ja, és nehogy leírd pontosan a problémádat(melyik indul el)....még a végén segít valaki!:)
2019. febr. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

valami másik kereső van kettő is az egyik orosz

nem az lényeg mi a neve

hanem hogy hol keressem rendszerszinten, windowsbwn , mozillában vagyfülem mögött a kispolcon?

valaki profit kérdezek ezek szerint nem téged

2019. febr. 24. 19:05
 3/6 DjImipapa ***** válasza:
Szerencsétlen .... pont a neve a lényeg b....g!!! Ha már kuka vagy hozzá, legalább ne nézz már mást is annak! Amúgy ilyen hozzáállással csináld meg magad!:)
2019. febr. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 tabaki ***** válasza:
71%
DjImipapának igaza van, józan ésszel aligha felfogható bamba naivitással kezeled a kérdést. Ez az izé nem azért van ott, mert hát istenem, ilyenek csak úgy maguktól teremnek a gépen. Ez egy agresszív nemkívánatos program, amelyik arra lett létrehozva, hogy a te akaratodtól függetlenül érvényesítse a magáét. Tételezzük fel, hogy nagyon szemfüles vagy, és megtalálod, gondosan törlöd, és eltűnik a böngésződből. Jó hír, ugye? Nem. A következő indításkor majd valahol a háttérben egy sunyi kis névtelen program észleli, hogy nincs a helyén, és sutty, megint csak odavarázsolja. Egy ilyen fertőzést nem lehet leküzdeni egyetlen tünet megszüntetésével. Ezért kell egy erre szakosodott malware-kereső, mégpedig olyan, amely az általánosságokon túl kifejezetten ennek a kártevőnek az eltávolítására is alkalmas. Szép, de tökéletesen indokolatlan ábránd ugyanis, hogy minden hasonló kéretlen szenny pontosan egy kaptafára működjön -- sőt, éppenséggel elemi érdekük, hogy minél kevésbé legyenek rájuk érvényesek a máskor bevált módszerek. Ahhoz képest, hogy láthatólag sejtelmed sincs, mivel állsz szemben, finoman szólva is kontraproduktív megközelítés kiosztani a tapasztaltabb kollégát. Nem, nem feltétlenül ő a hülye és te az okos, próbálj meg más lehetséges rangsort is felállítani.
2019. febr. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 DjImipapa ***** válasza:

Tabaki úr! Nem tudom Te is kaptál hasonlót?

Priváton ezt kaptam: "Az üzenet témája: otthon okoskodj

Az üzenet szövege: anyukádnak b.....golj bohóc"

Elgondolkoztam azon, ez így született, vagy tanult képesség-e a kérdezőnél.

Akárhogy is, létjogosultsága nemhogy itt, a való életben is megkérdőjelezhető....:)

2019. febr. 27. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 tabaki ***** válasza:

@#5:

Elnézést a késlekedésért, ma egy kissé zsúfoltabb napom volt. Én nem kaptam privát üzenetet, alkalmasint azért, mert kipontozva sem használtam francia kifejezést. Eddig a válaszom haszontalanná minősítése volt az egyetlen retorzió, amiért egyet mertem veled érteni abban, hogy nem ártana megvédeni Kérdező rendszerét. Ez azonban jogos, hiszen ő 𝑡𝑢𝑑𝑗𝑎, hogy ez csupán múló rosszullét a gépe részéről, amely egyszerű házi praktikákkal is orvosolható. Meglepő is lenne, ha az ihletett tisztánlátásnak ebben az állapotában bármilyen egyéb tanácsot hasznosnak ítélne, úgyhogy nekünk itt nem sok teendőnk van már. Remélhető, hogy a következő sugallatában egy tüzes ujj némi kürtharsogás kíséretében rámutat a törlendő fájlokra -- azt pedig magad is beláthatod, hogy a felsőbb hatalmaknak ehhez nincs szükségük konkrét információra. A csoda lényege veszne oda az ilyen földhözragadt, trágyaszagú elemek beiktatásával.

2019. febr. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!