Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ajj! Még régebben letöltöttem...

Ajj! Még régebben letöltöttem egy programot mert azt írták, hogy ez jó arra hogy egy mappának jelszót tudjak adni és csak én nézhessem meg. :/ HOgy tudnám véglegesen törölni?

Figyelt kérdés

Ma amikor bekapcsoltam a gépet azt rakta ki és jelszót kért:O amit én írtam be jelszó az nem volt jó neki. de fekete lett a háttér és az asztal is eltűnt minden. ctrl+alt+delettel nem tudtam befejezni meg semmi...csak az asztalt rakta vissza.


!!a sajátgép programok-telepítése és törlésénél nem találom:O és sehogy se tudom letörölni.!!


A program neve WinGuard Pro 7-7.0.1


2010. júl. 2. 10:01
 1/1 anonim ***** válasza:

gratulálok, szépen benyaltál egy trójai programot!


windows újratelepítés megoldja a problémát.


amúgy minek mappát jelszavazni? amit féltessz, tárold pendrájvon, külső vinyón, vagy jelszavas RARban!

2010. júl. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!