Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows termékkulcs vásárlása...

Windows termékkulcs vásárlása legális?

Figyelt kérdés

Gondolok itt például a www.lizengo.hu oldalán árult termékkulcsokra.

A Windows 10 Home például itt 13 500 forint. Míg a Microsoft oldalán 45 000.

Miben különbözik a kettő? És miért olcsóbb ennyivel a termékkulcs?


2019. febr. 27. 13:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Legális lehet, de ezt biztosra nem lehet megmondani. Ha valamiből sokat veszel az olcsóbb, így te is olcsóbban tudod adni még úgy is, hogy ráteszed a hasznod. De ez már túl olcsó, nekem gyanús. Mindenképp nézz utána a cégnek ami mögötte van.
2019. febr. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
41%

A Lizengó legális, van olyan oldal, ami viszont nem.

Ezek úgy működnek, hogy megvásárolt, de használatba nem vett OEM licenceket értékesítenek, ezért ilyen olcsók.

2019. febr. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
41%
Lizengo legális. Már engedélyezett Magyarországon, hogy a licenszeket el lehessen adni. Én is onnan vettem a Windows licenszemet otthonra.
2019. febr. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
41%

lizengo legális

office licencem onnan van.

minden rendben van vele

2019. febr. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Azt szeretném még tudni, hogy egy licenszet egyszer lehet használni vagy többször is?
2019. febr. 27. 16:11
 6/7 anonim ***** válasza:

ezt én se tudom.

de gondolom(pl 1 gépre van az officeom) hogyha esetleg újratelepíteném vagy új gépet vennék simán átlehetne vinni de az előzőből akkor ki kell léptetni stb

2019. márc. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nah mindenhol ez a kérdés?! :D Én ezt a választ kaptaam tőlük ugyanerre a kérdésemre, bemásolom:



"Köszönjük a kérdését.



Világszerte felvásároljuk a nagykereskedőktől azokat a termékeket, amelyeket nem telepítettek vagy szállítottak ki. Ezek a kereskedők nagy mennyiségben, kedvező feltételekkel szerzik be a termékeket, közvetlenül a fejlesztőktől.



Így több közvetítői lépcsőt is kihagyunk a folyamatból, ami ügyfeleink számára megtakarítást jelent.



Emellett a termékek virtuális jellegének köszönhetően a szállítási és tárolási díjakkal, illetve az ehhez szükséges személyzeti költségekkel sem kell számolni.



Szándékosan nem válunk hivatalos értékesítési partnerré, hogy semmiféle árpolitikához ne kelljen tartanunk magunkat. Ezeket az előnyöket teljes mértékben tovább tudjuk adni az ügyfeleinknek, így kedvező árakat biztosíthatunk a végfelhasználók számára.



Ha további kérdései merülnének fel, örömmel állunk rendelkezésére."



jah meg ezt a linket



[link]

2019. júl. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!