Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Most ezzel a hangkártyával...

Most ezzel a hangkártyával nem lehet rögzíteni hangokat?

Figyelt kérdés

Sigmatel Hight definition audio a neve a hankártyámnak és semien program nem látt rajta egy olyan eszközt amit kiválasztok és rögzíti a rajta keresztül ment hangot ami egy másik lejátszóból származna.A windows ismeri magától is windows 7 van fent. de letöltöttem a drivert dell nek az oldaláról, de semmi több eszköz. Csak vonalbemenet van ami a hátsó mikrofon dugót használja. van még egy mikrofon az meg a gépházam elejére kivezetet mikrofont dugót használja.Kellene lenni egy harmadik dolognak ami sehogy nincs.

letiltott eszközt is néztem ugyse adja ki és leválasztottat is.

[link]

itt egy kép


2019. márc. 11. 16:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Manapság nem szokták ezt tudni a hangkártyák. De ha egy jack kábellel összedugod a hangkimenetet és a vonalbemenetet, akkor ugyan az lesz a végeredmény.
2019. márc. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az én hangkártyám se tudta, hiába kerestem, de van rá megoldás.

Audacity-t töltsd le, ott a beállításoknál a felvételnél a hangeszköz kiválasztásánál olyan is lesz, hogy (loopback), na, valószínűleg az fog kelleni.

Próbálgasd végig az eszközöket amelyeket ott látsz, hogy melyikkel lehet rögzíteni a hangkártyán átmenő hangot.

2019. márc. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Megnéztem pontosan, Audacity-ben Edit menü, preferences, Devices, recording device:

Hangszórók (High Definition Audio hangeszköz) (loopback)

2019. márc. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat megtaláltam mikrofon ikonnál kellet a hangszórók eszközt kiválasztani csak én mindig félre láttam mer azt hittem az a kimenet. köszi minden megvan félnap hülyéskedés után megtaláltam :) spotify fiókomban van egy elég hosszú lejátszási lista azokról a zenékről amik tetszenek és arról a programról nem tudok tölteni így gondoltam felrögzitgetem hogy legyen meg fájlban is :)
2019. márc. 11. 17:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy az így rögzített zenén nem lehet hallani a minőségbeli különbséget.
2019. márc. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem baj hogy rögzített zene lenézem a programban a zene minőségét hány Hz en megy és a bitsebességet hogy ugyan olyan tömöritésen menyen végbe. így ha lementem ugyan azon a biten akkor ugyan azt méretet meg veszteségmentes zene lessz. és nincs torzitás ugyan azt a minőséget hallom.
2019. márc. 12. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!