Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » M2N32 SLI Deluxe alaplapom...

M2N32 SLI Deluxe alaplapom van integrált SoundMax hangkártyával és nem tudok hangot rögzíteni a hangkártyáról. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Azaz hogy vonalbemenetről, ill. mikrofonról tökéletesen tudok pl.a:No23 Recorder progival, de a sztereo keveröröl és a CD-lejátszóról semmit nem tud rögzíteni. Sorra próbáltam már többféle, a fórumokon profinak mondott progikkal is, de mindeggyikkel csak a vonalbemenetről, ill.mikrofonról rögzít.Mindent beállítok amit csak lehet a hangkártyán, a progikban, a tűzfal beállításokban de semmi erdmény.Kodekek rendben,mert amúgy szinte minden formátumot le tudok játszani.Megköszönném ha valaki tudna tippet adni.
2009. szept. 27. 14:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem az A8N32-esemmel voltak bajaim (más jellegűek) és írtam az Assusnak. Három mail és minden rendben volt. Mentsd le a msinfo32-t valahova magadnak, mert azt fogják legelőször kérni, hogy küld el nekik.
2009. szept. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!