Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szerintetek valamilyen szinten...

Szerintetek valamilyen szinten jogos a haverom érvelése?

Figyelt kérdés

Ő azt mondja soha nem venné meg eredetiben a Windows 10-et. Mégpedig azért, mert "egy félkész f0s, amit kötelezően elcsesznek félévente". Anno az előző gépén eredeti 7-es volt, azzal nem voltak gondjai, működött amíg le nem cserélte a gépet.


Azt mondta a 10-ért egy forintot nem adna ki soha, használja feketén.

De a játékokat amikkel játszik gépen (Gta-k, Watch dogs, Metro...) azokat mindig megveszi eredetiben, mert a "készítőinek jár annyi".


Akkor most mi az összefüggés a kettő között? A játék készítőinek miért jár, a MS-nak miért nem?



2019. márc. 20. 12:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ezt mondom én is.
2019. márc. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
47%

Köszönjük az érvekkel alátámasztott indoklást, nyilvánvalóan a víz a hülye, ha a kacsa megfullad.

Nálam évek óta megy a gép win10-zel napi szinten 6-8-10 órákat. Játszom, dolgozom, böngészek, programozok, filmet nézek, telepítek mindenfélét és soha semmi baja nem volt. Nem lassul, nincsenek furcsaságok, nem dob hibákat.

2019. márc. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 MolotovPunk ***** válasza:
0%
Attól,hogy nálad esetlegesen jól megy,működik a Windows10 még vannak rá alátámasztások,hogy sokaknál sok probléma lépett fel mostani időkben is azzal a félig elkészült rendszerrel kapcsolatban.Nekem is van némi rálátásom,mivel 1 évig használtam win10-et rendszeresen napi szinten.Személyes tapasztalatokat,véleményeket is linkeltem be az előbbi hozzászólásaimban,de gondolom b_sztál elolvasni azt.
2019. márc. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 MolotovPunk ***** válasza:
0%

/víz a hülye, ha a kacsa megfullad./


Ez pedig pont nem ide illő mondás.Új autók között is foghatsz ki rossz szériát,márkát(többet is)ami igen hamar javításra szorul.Attól,hogy valami új még lehet gagyi.

2019. márc. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 MolotovPunk ***** válasza:
2019. márc. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 MolotovPunk ***** válasza:
2019. márc. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
66%
Attól,hogy nálad esetlegesen nem megy jól, rosszul működik a Windows 10, még vannak rá alátámasztások, hogy a legtöbb embernél probléma nélkül fut. Nekem is van némi rálátásom, mivel több éve használok Win 10-et rendszeresen napi szinten.
2019. márc. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!