Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Far cry 3 eredetiből törtbe...

Far cry 3 eredetiből törtbe (save game) lehetséges?

Figyelt kérdés
Anno leárazás alkalmából megvásároltam a far cry bronze csomagot ,mivel nagy rajongója vagyok a sorozatnak. Ám akadt egy problémám ami azzal adódott ,hogy így a far cry 3 standard változatát kaptam meg. De a deluxe edition ,olyan plusz elemekkel jár mint a monkey business amivel nagyon szeretnék játszani ,de nincs arra lehetőség ,hogy deluxe csomagot hozzá vásároljam ,mint pl a far cry 4 session pass. Ezért írtam az uplay supportnak ,hogy van e rá lehetőség. Ők mondták nem. Ezért ehhez a lehetőséghez fordulnék ,ha lehet. De mivel a majdnem kijátszottam az alap játékot ezért át vinném a mentést.

2019. márc. 21. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
G2A féle helyről vetted ugye? Hat megpróbálhatod, max nem fog működni
2019. márc. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Uplay store.
2019. márc. 22. 14:45
 3/5 anonim ***** válasza:
És hogy lehet hogy te a drágább változatot veszed meg, de csak egy sokat kapsz?
2019. márc. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Simát*
2019. márc. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A far cry bronze edition 3 játékot tartalmaz:

-Far cry

-Far cry 2

-Far cry 3 standard edition


De a kedves uplay elfelejtett tájékoztatni ,hogy csak a Far cry 3 standard edition van a csomagban.

2019. márc. 22. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!