Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik repülőszimulátor...

Melyik repülőszimulátor alkalmas erre?

Figyelt kérdés

Első alkalommal repültem élesben (felszállást és leszállást kivéve) C-150-es Cessnával Budaörsről indulva és érkezve Széchényi-hegy, Citadella, Duna, Vadászhegy útvonalon.

Szeretném megismételni a repülést szimulátorral. Ehhez milyen programot használjak?

A cél, hogy a szimuláció felismerhetően visszadja a tájat és a gépkezelést. Nem kell elájulós grafika, a hangsúly inkább az életszerűségen legyen.

Nincs is hozzá hardverem, csupán egy Asus UX32A laptop.



2019. márc. 25. 09:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Intel HD akármilyen VGA? Ha igen, akkor felesleges is a próbálkozás, ezekkel az integrált kártyákkal aligha elindul egy normálisabb szimulátor, nem kell nagy grafika ahhoz, hogy ki lehessen akasztani
2019. márc. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, HD3000 vagy HD4000 azt hiszem.

[link]

De grafikát illetően tényleg minimalista vagyok. Nem hiszem, hogy ezen a laptopon i5-ös CPU-val ne futna el egy Microsoft Flight Simulator 98 szerű program, amiben lehet Bp felett repülni. 20 évvel ezelőtti Pc-kkel azért a HD akárhanyas integrált VGA is felveszi a tempót. (pl Crysis is elindult rajta tenyérnyi kis ablakban)


Ha van pl olyasmi program, amivel lehetne C-150-et vezeti akár GoogleMaps/Earth alapon, az is megteszi.


Tekintve, hogy az elmúlt tíz évben nem játszottam számítógépen, így eléggé el vagyok maradva a lehetőségeket tekintve. Játszani ezután sem fogok, mint említettem, a valós élményt szeretném valamelyest reprodukálni, ha az adott feltételek mellett van rá mód.

2019. márc. 25. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!