Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért internet explorerba...

Miért internet explorerba tölt le ha valamit letöltök? És hogyan lehet azt átállítani?

Figyelt kérdés
2019. márc. 28. 23:02
 1/3 tabaki ***** válasza:

Szerintem ennek a kérdésnek se füle, se farka. Mi az, hogy „internet explorerba tölt le”? Az Internet Explorer egy böngésző, nem pedig egy hely, sem nem formátum.

Kötve hiszem, hogy az Explorer a saját mappájába töltene le bármit is, de ha ez a helyzet, nyilván a beállításokban megadhatod a neked tetsző helyet. Bár én inkább azt sejtem az értelmezhetetlen fogalmazás mögött, hogy annak a titkolt mibenlétű valaminek a megnyitása az Explorerhez van társítva. Hogy ez jól van-e így, és ha nem, akkor mi a teendő, az majd akkor derül ki, ha szíveskedel legalább annyit közölni, milyen formátumú fájlról van szó.

2019. márc. 29. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 tabaki ***** válasza:

Napközben kerestem egy windowsos gépet, hogy megnézzem rajta, pontosan mit kell csinálnod. Tehát:

Windows-gomb → Vezérlőpult → Megjelenés és személyes beállítások → Fájlkezelő beállításai → Nézet fül → A listában keresd meg az „Ismert fájltípusok elrejtése” sort, és az előtte lévő kis négyzetből sürgősen vedd ki a pipát. Okézás után már megjelenik a fájlok kiterjesztése is a név végén, és onnantól fogva remélem, hogy már soha többé nem jut eszedbe olyan képtelenségekkel előállni, mint az Internet Explorerben vagy WinRARban vagy Media Playerben letöltött fájlok, hanem okos ember módjára a tényleges formátumukat közlöd. Lehet, hogy valaki tudna segíteni neked, és akkor mégiscsak szerencsésebb, ha érthető kérdést teszel föl, nemde?

2019. márc. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Soha nem is értettem, hogy a windows miért rejti el a fájlok kiterjesztését.

Egy csomó ilyen kérdés elkerülhető lenne.

2019. ápr. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!