Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miárt kicsik a ikonok a...

Miárt kicsik a ikonok a Prison Architect című játékba? már próbáltam lejjebb venni a felbontást de úgy meg tiszta pixeles a játék!

Figyelt kérdés

2019. márc. 30. 23:52
 1/6 CspCsj ***** válasza:
2019. márc. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
van róla videó?
2019. ápr. 1. 15:02
 3/6 CspCsj ***** válasza:

Elvileg a + és - gombokkal is lehet állítani a méretet.

(NEM jobboldalon a numpad részen lévő +/- gombok!)

[link]

2019. ápr. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
én nyomkodom a + - gombokat de nem történik semmi sem nézegetem a beállításokat de ott sem találtam semmit sem hogy lehet nagyítani az ikonokat meg le töröltem a játékot is és újra fel telepítettem de ugyan az van esetleg valami más megoldás?
2019. ápr. 2. 19:00
 5/6 CspCsj ***** válasza:

Ma gyorsan letöltöttem, hogy kipróbáljam.

A wiki oldalukon a Controls résznél tényleg szerepel, hogy az "UI Scale" méretét a plusz/mínusz gombokkal lehet állítgatni.

Lehet, hogy az angol-magyar billentyűzetkiosztás eltérése miatt van, de nálam a "ó" (hosszú ó) és a "-" (kötőjel) billentyűkkel működik.


Ha nem akar működni, akkor a játék menüjében: Options > Open Save Folder > lépj ki a játékból, mert úgyis újra kell indítani > a megjelent új ablakban duplaklikk a "preferences" nevű fájlon > a még újabb ablakban keresd meg az "UiScale" sort és állítsd nagyobbra a számértékét, pl. 1.500000 > bezáráskor mentsd el > indítsd a játékot.

2019. ápr. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi hogy segítettél :D most már nálam is működik :D
2019. ápr. 4. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!