Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Programok

A kérdés

A steam mocsoklassan tölt. Mindent próbáltam már, mi a megoldás?

100/25-ös net mellett 150kb-al szedem a gta v-t már HÁROM NAPJA. Leteszteltem, torrenten 10 megával szedek, a steam viszont itt felmond. Újratelepítettem már az egészet, választottam más letöltési szervert, újraindítottam a letöltést kétszer is, mégis ugggggyan annyi...Mi a teendő?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Steam, letöltés

márc. 30. 20:15  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Van egy legálisan vásárolt Photoshop CS3-am. Új gépet vettem és nem tudom rá aktiválni. Mindig azt irja ki hogy No connection, próbáltam más módon aktiválni úgy sem megy. Mi lehet a megoldás?
Most kaptam vissza a laptopomat szervízből. Megpróbáltam letölteni egy szimpla alkalmazást és azt irja hogy hozzáférés megtagadva, már annyi mindent próbáltam. Mi lehet a megoldas (? )
Egyik GPU driver sem működik a gépen. Sorban próbáltam ki őket, mindegyiktől máshogy fagy ki a gép. Megoldás?
A left4dead 2 című játék nem megy. Elindítom steam-on kiírja, hogy fut, de semmi nem jön be a játék! Kiírja, hogy szinkronizálás, majd eltűnik és már a fut felirat sem jelenig...
Több windows verzióval is próbáltam, mi lehet a megoldás?
Iphone 4s belső videózó programot keresek. Próbáltam az irect, a shout, es az x-miraget geprol. Barmilyen megoldas jó. Kiveve jellibreak. Valami segitseg?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések a Programok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!