Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ismertek olyan képernyő...

Ismertek olyan képernyő rögzítő (felvevő) programot, amivel az aktuális képernyőről videot lehet készíteni (hanggal együtt) és ténylegesen ingyenes?

Figyelt kérdés
Az Apowersoft –ot már letöltöttem és teleítettem, de ahhoz, hogy használni tudjam meg kell vásárolni a pro verzi´t. Ugyanez a helyzet az Icecream Screen Recorder képernyő felvevő programmal is.
2019. ápr. 3. 08:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
OBS
2019. ápr. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Igen.
2019. ápr. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Itt két változat is van. Az egyik online, a másik telepített:


[link]


Én rendszeresen használom, ingyenes!

2019. ápr. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kedves viperM, köszönöm szépen az ötletet.
2019. ápr. 3. 10:49
 5/8 A kérdező kommentje:

Kedves 3-as. Köszönöm szépen a válaszod.


Akkor valamit rosszul csinálhattam, mert nekem csak 3 percet rögzített és aztán regisztrációt kért, amivel szintén nem jutottam előbbre. Arra kért a program, hogy vásároljam meg a pro verziót. Valamit biztos elrontottam, mert ugyanonnan töltöttem le, amit Te bemásoltál ide :-))))

2019. ápr. 3. 10:51
 6/8 anonim ***** válasza:

#3 vagyok:


Igen, valamit elbénáztál.


1.) Amikor bejön az oldal, akkor "katt" a "Rögzítés indítása" gombra.


2.) Kidobja, hogy: "Kérjük, töltse le és telepítse az indítót a rögzítés megkezdése előtt.

Indító letöltése" Töltsd le!


Kiírja, hogy "kérjük, a letöltés után telepítse!"


3.) Telepítsd. (apowersoft-online-launcher.exe)


A telepítés végeztével kiírja, hogy menj vissza az oldalra.


Kész vagy. Nincs korlátozva a felvételi idő, és ingyenes. Az egyetlen feltétel hogy felmenj az oldalra, és onnan indítsd!

(Rögzítés indítása)

2019. ápr. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ismét #3:


Az "Asztali verzió letöltése" viszont már fizetős! A kényelmet meg kell fizetni! :D

2019. ápr. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Már megint #3:


Attól hogy beszürkíti a hátteret, még minden működik! (Pl: bármelyik mappát meg tudod nyitni, stb...)

2019. ápr. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!