Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hol lehet Budapesten legálisan...

Oberle Gábor kérdése:

Hol lehet Budapesten legálisan megvásárolni a SAM Broadcaster nevezetű programot?

Figyelt kérdés

pl. számitástechnikai üzletre vagy webshop-ra gondolok. Nagyon sok magyar netrádió használja ezt a szoftvert, de még eggyel sem találkoztam, amelyik meg tudta volna mondani, hogy hol vásárolta, legtöbben (bevallottan) feltört (crackelt) változatokat használnak...

Én meg szeretném vásárolni hivatalosan, de a külföldre történő utalásban és a paypal-ben nem bízom! Találtam egy oldalt ( [link] ), de ennél valamivel olcsóbban szeretném megvásárolni. Az interneten hónapok óta nem tud senki sem választ adni erre a kérdésre!... Nem is lehet, akkor kapni Magyarországon máshol??...


2010. júl. 4. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem [link] + virtual DJ olcsóbban kijön...
2010. júl. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát a hivatalos Virtual DJ oldalról ( [link] vásárolva is több, mint 65000 forint a Virtual DJ is!... Meg más gyakorlatban tapasztalt hiányossága is van a VDJ-nek. De mondjuk írtam, hogy én magyarországi üzletben, webshopban szeretném megvenni, mert a külföldre utalásban nem bízok meg! Nekem több próba alapján a SAM Broadcaster felelt meg, ezért szeretném megvásárolni.
2010. júl. 14. 18:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Minek megvenni? Én is azt használom. Még csak crack sem kell. Néhány verzióval előttit seriallal simán lehet nyomni.
2010. júl. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én választ várok a kérdésemre, és nem újabb kérdést... :)
2010. júl. 15. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!