Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan ingyenes konvertáló,...

Van olyan ingyenes konvertáló, ami nem teszi tönkre a laptopot?

Figyelt kérdés
Sajnos konvertáltam néhány hangfelvételt mp 3 formátumúra egy ingyenes alkalmazással,és majdnem tönkrevágta a gépemet.

2019. ápr. 5. 18:16
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Egyébként tudom,hogy hihetetlen,de mikor épp konvertáltam,az asztalon az appok "berezegtek", utána pedig sötét lett a kép,nem indult újra egyáltalán,és újrae kellett telepíteni.Erről ennyit.
2019. ápr. 5. 19:51
 12/26 anonim ***** válasza:
82%
Újratelepítéstől nem szokott megjavulni a hardver hiba... tehát vagy mégsem tette tönkre vagy hülyeség amit írsz...
2019. ápr. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
67%
Nem hiszem el. :D :D :D
2019. ápr. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
No comment...
2019. ápr. 6. 16:28
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

"Egyébként tudom,hogy hihetetlen,de mikor épp konvertáltam,az asztalon az appok "berezegtek", utána pedig sötét lett a kép"

Kedves kérdező,

kártevő nem igazán szokott hardverproblémát okozni (nem elképzelhetetlen - lásd BadUSB, Stuxnet, vagy az "ősidőkben" a C64-es lemezegységét parkolópályán túlra csapó kártevő - de általában nem szokott).

Pláne hogy utána "újra tudtad telepíteni" - valódi hardverproblémánál a gépet csak alkatrészcserével tudnád helyreállítani.


Ha nem vagyok indiszkrét, milyen program okozott neked ilyet?

2019. ápr. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Kár a program nevét feszegetni, mert mint írtam, az véletlen hogy pont akkor sz.rt be a gép. Lehet hogy inkább a CPU közel 100%-os terhelése vagy elégtelen hűtése okozta a gondot, de biztos hogy nem a konverter.
2019. ápr. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Az én butuska kérdésem csak az volt tul.képpen,hogy van e másik ingyenes konvertáló is.Választ csak egy ember adott...
2019. ápr. 6. 16:59
 18/26 anonim ***** válasza:
0%

Ingyenes konvertáló programra a google kidob sok tíz találatot 1 másodperc alatt.

A "másik" pedig elég nehezen értelmezhető, úgy hogy nem tudjuk mi az "egyik".

Úgyhogy a kérdésre továbbra sem butuska, inkább végtelenül ostobának mondanám.

2019. ápr. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Továbbra is köszi a kettes válaszolónak,neki járt a zöld ujjacska!
2019. ápr. 6. 17:37
 20/26 anonim ***** válasza:
48%
ööö, ha nem emlékeznél, a kérdésed az volt, hogy ingyenes legyen és ne tegye tönkre a géped. A kettes programjai ingyenesek, a másik kritériumot nem garantálja :)))
2019. ápr. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!