Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Program, ami kiírja a teendőke...

Program, ami kiírja a teendőket (konkrétabban lentebb)?

Figyelt kérdés

Üdv! Olyan nagyon-nagyon egyszerű program kellene, amibe beírom, hogy "xy teendő, ekkor és ekkor", és a számítógép minden bekapcsolásakor feldobja egy ablakban, amit aztán bezárhatok, miután elolvastam.


Akármit találok, mind fölöslegesen összetett. Tehát az alap naptár, vagy Google naptár, vagy bármi, ami mindenféle adatokat kér, nem felel meg. Pl. fölösleges a sok telefonszám (ami nyilván a telefonomban eleve megvan), meg óra:perc, meg "milyen alkalom?", meg "add meg a helyet, ha békák hullnak az égből, amikor Peti születésnapja éppen egy egér halálának napjára esik", meg ki tudja... :) Ráadásul csak egyszer dobják fel: amikor aktuális. Nekem minden nap minden aznapi és jövőbeli dolgot egyszerre, egy ablakban mutasson.


Jegyzet-szerű dolog azért nem jó, mert azt megszokom, de ha auto-indul, akkor muszáj elolvasnom...


Van ilyen? :D



2019. ápr. 8. 13:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Sticky notes.
2019. ápr. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Csak ismételni tudom önmagam. :)


"Jegyzet-szerű dolog azért nem jó, mert azt megszokom, de ha auto-indul, akkor muszáj elolvasnom..."


NEM jegyzetet keresek, hanem egy programot, ami nem bonyolult, indításnál mutatja az általam felírt összes jövőbeli eseményt. (Tehát csak indításnál, ablakban, amit olvasás után bezárok, nem pedig az asztalhoz "szögezve".)

2019. ápr. 8. 14:34
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez az oldal elvileg arra van, hogy aki nem tud valamit, feltegye a kérdést, és aki tudja a választ, az válaszoljon rá, ha van kedve. A SN nem válasz, mivel egyértelműen odaírtam, hogy jegyzet nem jó. Meg egyéb instrukciókat.
2019. ápr. 8. 14:48
 4/4 anonim ***** válasza:

"NEM jegyzetet keresek, hanem egy programot, ami nem bonyolult, indításnál mutatja az általam felírt összes jövőbeli eseményt. (Tehát csak indításnál, ablakban, amit olvasás után bezárok, nem pedig az asztalhoz szögezve".)"


Minden egyes indításnál a hatalmas pofádba tolja és be tudod zárni. Addig van az asztalhoz rögzítve, amíg nem távolítod el. De esetleg kipróbálhatnád az összeset a pökhendi stílusoddal, hátha valamelyik elnyeri a kitűnő tetszésedet.

2019. ápr. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!