Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi az oka, hogy a Windows...

Mi az oka, hogy a Windows 10-nek ennyiféle ára van?

Figyelt kérdés

Fontolgatom a Win10 megvásárlását, a jelenlegi Win7 helyett. Az internetet böngészve 15000-től 70-80 ezerig találok árakat.

Van ahol letölthető kulcsot árulnak, én azonban maradi vagyok, szeretnék egy legális, kézzel fogható, dobozba csomagolt, pendrive-ra tett példányt magamnak, otthoni használatra.

Mi alapján dönthetem el, hogy melyik az érdemes?



#Windows 10 #windows vásárlás
2019. ápr. 12. 06:49
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

10-nek:


Valahol olvastam, hogy a közeli jövőben a Windows-t folyamatos szolgáltatássá akarják átalakítani, amihez nem frissítések fognak érkezni, hanem a szolgáltatás színvonalát fogják folyamatosan javítani.

De, - csak a valóban teljesen jogtiszta példányok fognak ehhez hozzáférni.

Ha én megveszek egy ilyen-olyan módon legálisnak beállított Windows-t, tartok tőle, hogy egyszer csak működésképtelenné válik.

2019. ápr. 13. 21:47
 12/14 anonim ***** válasza:

Amit linkeltem cikket, az tényleg hasznos, ha elolvastad akkor tudhatnád, hogy erre nincs esély. Lehetséges, hogy az EU-nak nem tetszene, ha tömegesen tiltana le kulcsokat a MS és lehet, hogy nyakon dobná őket pár millió (milliárd?) eurós büntetéssel.

Én egyébként 2017-ben vettem az első kulcsot, az lazán kitartott egy éven keresztül, de még most is használhatnám a gépemhez tulajdonképpen, csak nekem inkább a Professional kell. Ezt 1 éve vettem és azóta tökéletesen működik minden, egyszer nem volt még problémám a 2 kulccsal az egy-egy év aktív időszakuk alatt, nem is lesz gondom a Pro kulccsal sem, amit jelenleg használok, ebben biztos vagyok.

2019. ápr. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Miért csak egy évig tartott? A régi XP-t kb 10 évig használtam.
2019. ápr. 14. 12:40
 14/14 anonim ***** válasza:
Mert váltottam. Használhatnám most is, de rájöttem, hogy nekem a Professional kell.
2019. ápr. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!