Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem aktiválódik az...

Miért nem aktiválódik az eredeti Office 2016?

Figyelt kérdés

Pár hónapja megvárásoltam a Windows 10 Pro-t és az Office 2016-ot egyszerre (volt egy ajánlat, hogy együtt potompénzért meg lehet várásolni).


Megkaptam a kódokat, működtek is rendesen. Viszont azóta lett egy vadonatúj számítógépem, amire feltelepítettem a Windows 10-et, ami magától aktiválódik is, viszont ezeket az üzeneteket kapom:


[link]


[link]


Így gondoltam, hogy csak egy gépre lehet feltelepítve a program, úgyhogy elővettem a régi gépemet, és uninstalláltam róla (kvázi formázással egybekötve az egész gépet újratelepítettem).


Visszakapcsoltam az új gépet, de a hiba még mindig fennállt. Uninstalláltam az új gépről az Office-t, majd újra letöltöttem a vásárlákor kapott linkről, de ugyanazokat a hibaüzeneteket kapom.


Esetleg valaki valamilyen megoldást tudna javasolni? Lehetőleg neegy alternatíva legyen. Szeretem az Office-t használni, és hát ha nem is olyan sokat, de azért fizettem érte.


A segítséget és az esetleges megoldást előre is köszönöm!


2019. ápr. 14. 09:56
 1/4 A kérdező kommentje:

A második képet valamiért nem nyitotta meg, így elküldöm még egyszer:


[link]

2019. ápr. 14. 09:57
 2/4 anonim ***** válasza:
A másik gépről hiába törlöd, a licensz már ahhoz a hardverazonosítóhoz tartozik
2019. ápr. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Csak van valamilyen megoldás.. Vagy törődjek bele?
2019. ápr. 14. 11:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Válaszd a telefonos aktiválást, úgy menni fog.
2019. ápr. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!