Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet egy programot...

Hogyan lehet egy programot úgy kitörölni hogy sehol ne maradjon belőle a számítógépen?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó blu-ray rippelő program a "MakeMKV" ami csodálatosan töri fel és másolja be az eredeti bluray lemezeket a gépbe. Sőt akár rögtön mkv fájlokká is konvertálja,méghozzá elég gyorsan. A bajom az hogy az ingyenes verzió csak 30 napig használható és csak akkor tudom újra használni ha újratelepítem a rendszert. Abban reménykedek hogy valaki tud olyan eljárást vagy programot,ami mindenestül kitörli a programot hogy a rendszer ujratelepítése nélkül is fel tudom újból installálni ezt a programot. Előre is nagyon köszönöm a segítséget.

2019. ápr. 15. 21:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Meg kell venni a teljes verziót, ha mást válaszolnék, akkor a moderátorok megbűntetnének :)

A béta verzió elvileg ingyenes, próbáld ki azt:

[link]

2019. ápr. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Le kell tölteni "okosba"...
2019. ápr. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen nem fogod tudni kipucolni. Marad a 3-as által írt letöltés...
2019. ápr. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, kettes...
2019. ápr. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hat ujra rakod a gépet de ha nem akarod akkor kb le torolsz belole mindent be írod keresesbe vagy futtatasba %temp% ha el tavolitottad mar es ott full mindent ki torolsz amit nem enged azt nem + siman is be kell irni h temp ugyanoda es ott is ugyanezt alkalmazd majd a lomtart uritsd es igy a maradekok nagyrésze eltunik
2019. ápr. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy semmire való ötlet 5-ös. egy progi dolgai nem a TEMP könyvtárban lesznek. Direkt eldugva vannak, hogy ne találd meg és ne tudd megint próbaidősként használni a progit. A registrybe van valahol elrejtve a sok százezer bejegyzés között, de nem fogod megtalálni.

mint írtuk vagy újrarakod az oprendszert vagy letöltöd okosba...

2019. ápr. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
MEGOLDOTTAM!!! :) Találtam egy nagyszerű progit ami megtalálja a legeldugottabb részét is a programnak....És működik. Reinstall nélkül újratelepíthettem a MakeMKV progit... :)
2019. júl. 25. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!