Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a véleményetek az Infoora....

Mi a véleményetek az Infoora. Ml helyreállító csomagrol?

Figyelt kérdés
Biztonságos azt használni, tényleg működik mert kéne sűrgősen egy ilyen "rendszer". Ha van ennél jobb kérlek írjátok le nekem :D Előre is köszi a válaszokat

2019. ápr. 24. 15:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Erről lenne szó?

[link]


Ez olyasmi, mint:

* az Ultimate Boot CD: [link]

* a Hiren's Boot CD: [link]

* vagy a System Rescue CD: [link]


ami hiányzik:

* a lemez/az archívum ellenőrzőösszege

* a felhasznált szoftverek verziószámai, jogállása

* az adott verzió változáslistája (changelog)

2019. ápr. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor inkább töltsem le annak az egyikét amit te linkeltél?
2019. ápr. 24. 15:58
 3/8 anonim ***** válasza:

Én inkább az említett eszközöket javasolnám.

Ezeknek már több verziójuk volt, több éve elérhetőek, deklaráltan ingyenes és szabad szoftvereket tartalmaznak (pontos verziómegjelöléssel), ellenőrizhető az oldalon elérhető ellenőrzőösszegük segítségével.

2019. ápr. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Pláne - ahogy nézem (Linux alatt kicsomagolva a .7z, .iso és a boot.wim archívumokat) - shareware/trialware programok illegális licencekulccsal megspékelt változatát tartalmazza.
2019. ápr. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És a #1 által írtakból melyik a legjobb?
2019. ápr. 24. 16:57
 6/8 anonim ***** válasza:

A Hiren's Boot CD PE WinPE alapú, tehát grafikus felületű Windowsos alkalmazásokat tartalmaz, az Ultimate Boot CD DOS alapú, szóval inkább parancssoros alkalmazásoknból áll, a System Rescue CD meg Linux alapú.


Ha nagyon Windows-specifikus dolgokat akarsz matatni, akkor a Hiren's Boot CD PE-t javaslom

2019. ápr. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#6 Ezt le is töltöttem. Bootoltam róla és telepítés nélkűl elindult a win10 :D. Mindenkinek köszönöm a segítségét. (Jár a zöld kéz :D)
2019. ápr. 24. 18:19
 8/8 A kérdező kommentje:
Mindenkinek jár a zöld kéz :D
2019. ápr. 24. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!