Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hova tűntek az Utorrent...

Tingiri kérdése:

Hova tűntek az Utorrent letöltéseim?

Figyelt kérdés

Utorrent appal androidos telefonra töltöttem le filmeket, majd kitöröltem a letöltési listát, és az Utorrent appot is. Most nem találom a filmeket.

Valaki tud segíteni, hol/hogy keressem?



2019. ápr. 25. 10:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Mivel letörölted, keresd a törölt fájlok között.
2019. ápr. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A filmeket nem töröltem le, csak a letöltési listát, aztán az Urorrent programot.

A telefonomon nem találok olyat hogy törölt fájlok.

2019. ápr. 25. 12:24
 3/6 DjImipapa ***** válasza:
49%
Amikor a letöltési listát törölted, nagy valószínűséggel az állományt is!!! Ennyi.
2019. ápr. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak a saját mappájába tud letölteni a program, akkor annak törlésekor a többi adatával együtt a letöltések is törlődnek.

Ha például a 8-as android mappakezelése meg van oldva az adott programban, akkor egy másik hely is beállítható a letöltés helyének, úgy megmarad. Alapesetben viszont az Android mappába fog letölteni, ahova az alkalmazás egyéb adatai is kerülnek. Ebben az esetben a program törlése előtt át kellett volna helyezni a filmeket egy másik helyre.

És nincs olyan valóban, hogy "Törölt fájlok". Egy erre alkalmas visszaállító programmal kellene megoldani, de egyszerűbb lenne újra letölteni, mint ezzel bíbelődni.

2019. ápr. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#2 "Amikor a letöltési listát törölted, nagy valószínűséggel az állományt is!!! Ennyi."

Ez hülyeség, met attól hogy egy letöltést törölsz, a letöltött tartalom nem törlődik, csak ha kipipálod hogy a fájlokat is törölje!

#3 köszi az első értelmes választ! 👍

2019. ápr. 25. 20:34
 6/6 DjImipapa ***** válasza:
Hülyeség vagy nem, mégis törlődött.... mielőtt vagdalkozol, gondolkozz... ugyanazt írtam le, mint más, csak rövidebben.:)
2019. ápr. 26. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!