Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Life360 mire is jo pontosan?

Life360 mire is jo pontosan?

Figyelt kérdés
Elore bocs az ekezeti hibákért de most igyekszem na :D Szoval, a life360 lényegében egy nyomkoveto, de... Ez jo pl. Arra is, hogy megnézzem mikor van bekapcsolva a telóm vagy ilyesmik? Vagy ha nincs mobilnet nem látják? Volt multkor egy kis baj, ami miatt bűntudatom van... Lementem kezizni, es utana elmentem sétálni es masfel ora eltelt azota az idő ota amikor haza kellett volna ernem anya konnyes szemmel keresett es hívta fel barátaim szüleit, nem tudjak-e hol vagyok... Rendor ismerősünk is segített de egyedul, civilben. Majd én is sírtam, mert nem vittem telót, es anya csak megölelt amikor meglátott... Es ölelt... Nekem meg a szivem szakadt meg... Na de a kerdes hogy ez a valami kiírja ha bekapcsolom a telóm? :$ (nyugi, anyuval megbeszéltük, es tobbet nem lesz ilyen, de nem is gyakran csinálok ilyesmit.) Akkor jelzi ha bekapcsolom?

2019. ápr. 25. 19:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Amennyiben internetkapcsolatod van és be van kapcsolva a helymegosztás a készüléken, akkor elküldi az alkalmazás a családi csoportba a helyzetedet, akkumulátorod töltöttségét REALTIME (azaz azonnal, valósidőben).

A csoportban lévő tagok pedig látják egymást ki honnan és mikor jelentkezett be utoljára.



Ha szabad kérdezni hány éves vagy? Mert ha 14-15 vagy alatta akkor szülőként természetes, hogy félt téged, illik jelezni otthon, ha sétálni mész még vagy bármit csinálsz a tervezett programon kívül, mert felesleges aggodás lesz otthon, hogy hol vagy és mi lett veled.

2019. ápr. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tudom...:( Hiba volt... De mar megbeszéltük es nem haragszik, örül hogy megvagyok, csak szeretne majd egy ilyen alkalmazást hogyha sétálni megyek apu meg o ram tudjanak nézni, mert feltenek...
2019. ápr. 25. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!