Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet a probléma az Utorren...

Dead pool 2000 kérdése:

Mi lehet a probléma az Utorrentel vagy a nettemel?

Figyelt kérdés
Egy olyan problémám lenne hogy csak 230kb/s-al tölt az utorrent, pedig van seed, feltöltő is! (Bármilyen torrentet indítok el ugyan ez a probléma. ) Uplay, Origin, stb-nél 2,5-3MB/s-al töltök le! Megnéztem másik gépnél hogy ott is ugyan úgy tölt e a netem és annál a gépnél is csak 230kb/s, de ha egy másik nettre csatlakozok rá akkor tölti rendesen ugyan azt a torrentet (1-2Mb/s-al) Telekomnál vagyok ha ez számít. AZ utorrent beállításainál minden rendben, nagyon sok videó megnéztem már, meg kerestem oldalakon ilyen problémát de sehol sem találtam! Lehet hogy a netem nem engedi az utorrent-et hogy rendesen töltsön?
2019. ápr. 25. 20:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Volt már itt párszor ilyen trékomos-torrentezős probléma, rá kellene kérdezni az ügyfélszolgálaton.
2019. ápr. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
cseréld le qbittorrentre
2019. ápr. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
qbittorrent se jó :(
2019. ápr. 25. 21:03
 4/8 A kérdező kommentje:

És az ügyfél-szolgálattól konkrétan mit kérdezzek ?

Hogy korlátozott e ?

2019. ápr. 25. 21:05
 5/8 anonim válasza:
Szia! Magánál a telekomnál nincs ilyen korlátozás (Telekomos vagyok, és nálam még rézkábelen sem volt, és most sincsen optikai szálon sem.) A probléma lehet, hogy a router nem engedi ki normálisan. A tűzfalat próbáld meg letiltani amíg elindítod a torrentet.
2019. ápr. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
a Windows tűzfalát ?
2019. ápr. 25. 22:35
 7/8 anonim válasza:
Igen.
2019. ápr. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ha szolgáltató korlátozna akkor használj VPN -t, úgy tudom olyat a UPC csinált anno
2019. jún. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!