Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudok egy adott filmet...

LoL5555 kérdése:

Hogyan tudok egy adott filmet HD minőségűre állítani VLC-n?

Figyelt kérdés
Ma megvettem 2 filmet, a Venomot, és a Pókember iránya pókverzumot. Ez eddig oké, de a probléma ott kezdődött, hogy ezeket csak VLC-n tudtam elindítani, de ott sem HD felbontásban(pedig támogatva vannak), valakinek van valamilyen felhasználható javaslata?

2019. ápr. 26. 17:59
 1/8 anonim ***** válasza:

Olyat, hogy "állítani a felbontást" csak streaming oldalaknál lehet (youtube, twitch, netflix stb). Ha a vlc nem h

HD-ban játsza le, az azért van, mert maga a videó nem HD. Ha jobb klikkel rámész a fájlra, ott pedig tulajdonságok, akkor látni fogod, hogy mekkora valójában a felbontása.

Honnan vetted meg? Egyáltalán milyen formátumban?

2019. ápr. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A MediaMarktban vettem meg, egy egyszerű kis dvd.
2019. ápr. 26. 22:23
 3/8 anonim ***** válasza:
A DVD bem HD, a felbontasa 720x480
2019. ápr. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Engedd már meg kedves kérdező, hogy a korod után érdeklődjem. Feltételezem, hogy kb. közép korú lehetsz. Már csak azért kérdezem, mert érdekelne, hogy kik azok akik még áldoznak nem kevés pénzt műsoros DVD-ékre.

Pedig nem kell ahhoz 20 évesnek lenni, hogy egy filmet letöltsünk a netről.

A másik dolog, hogy ha már megvásároltad akkor azt min nézed meg?

Számítógépen? Azt gondolnám, hogy DVD lejátszón.

Vagy olyan nagy a monitorod hogy filmnézésre alkalmas és még esetleg kötöttél rá 5.1-es hangrendszert a számítógépedre?


Ez most komolyan érdekelne, köszönöm a válaszod előre is.

2019. ápr. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Szia!


18 éves vagyok jelenleg. Azért vettem DVD, mivel ezt a 2 filmet imádom, és ezzel is szeretném őket "támogatni",hogy megveszem a DVDket. (egy csettintés alatt letudnám szedni bármelyiket nCore-ról, de gondoltam, hogy a dvd is ugyanolyan minőséget fog , mint az ott feltötltött fájlok is.) 2. Számítógépen, igen és az abba beépített dvd olvasón keresztül. 3. Van benne 5.1-es hangrendszer(bár fogalmam sincs, hogy ez most hogy kapcsolódik ide), és a monitorom egy LG 34UC79G-B 34" Full HD monitor.

2019. máj. 1. 12:23
 6/8 anonim ***** válasza:

Hy!

Hát ez a monitor valami űber brutál. Ha már ilyen a technikád, akkor miért nem Bluray filmeket nézel rajta ( vagy Bluray Rippet)? A DVD felbontás nagyon kevéske ennek a monitornak. Az én monitorom csak egy régi 15"-os antik darab, de a DVD rip filmek már azon is homályosak.

Egyébként csak azért érdeklődöm, mert magam is filmgyűjtő vagyok, valamikor még én is pénzt adtam hamis DVD-ékért, össze is gyűlt vagy 200db. De már váltottam 2-3GB-os Full HD rippekre.

:)

2019. máj. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hamarosan vége a dvd korszaknak csak szólok, az egyre nagyobb Stream oldalak vannak felemelkedőben...
2019. máj. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2019. máj. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!