Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az a film hibája ha külső...

Az a film hibája ha külső hdd-n filmet nézve csúszik a hang?

Figyelt kérdés
Külső hdd-n tvre kötve film nézésnél Csúszik a hang mint ahogy beszélnek, meg volt olyan is ugyan annál a filmnél, hogy egyszer csak elment a hang. A film hibája?
2019. ápr. 30. 17:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Mivel van összekötve a kettő ?
2019. ápr. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Usb
2019. ápr. 30. 17:18
 3/10 anonim ***** válasza:
Akkor az a gyenge láncszem. Mármint nem maga a kábel, hanem a technológia.
2019. ápr. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Régen volt egy hasonló kérdés, ott azt állították hogy a film hibája
2019. ápr. 30. 17:24
 5/10 A kérdező kommentje:
Miért amúgy milyen technológia van még?
2019. ápr. 30. 17:29
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyszerű! Megnézed telefonon vagy egy számítógépen is. Ki fog derülni hogy a film hibája-e, mert ha ott nem csúszik akkor nem a filmé.
2019. ápr. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyébként a TV hibája is lehet. Nekem van egy 7-8 éves LG-TV-m, és az sem bír megbírkózni a videó pendriveról, vagy HDD-ről történő lejátszással. Pedig lapos meg FullHD, meg minden. :)
2019. ápr. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Meg néztem egy filmet, szerencsére jól vitte, nem volt semmi gond, amúgy amelyik film csúszott az számítógépen jól vitte
2019. ápr. 30. 20:21
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem értem az embereket. Teljesen nyílvánvaló dolgokkal meg sem próbálkoznak, hanem egyből már tolják is ki a kérdést ide. Ráadásul, ahogy leírtad, már volt is sejtésed a hiba lehetőségéről.

Miért rabolod mási idejét, ha tudod, vagy vélelmezed a választ ???

2019. máj. 1. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen volt egy sejtésem de nem voltam benne biztos, meg azért gondoltam van itt az oldalon nállam jobban hozzáértő egyén
2019. máj. 1. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!