Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Antibiotikum meddig és hogy hát?

Antibiotikum meddig és hogy hát?

Figyelt kérdés

Amit még tudni kell, hogy egy hétig szedtem napi kettőt. Kedden szedtem be az utolsó szemet, ami azt jelenti, hogy lassan négy napja már nem szedem,és még mindig látom a fehér hólyagokat hátul a torkomban.(tüszős mandulagyulladás) Vissza megyek majd hétfőn orvoshoz, viszont kíváncsi lennék mások véleményére.

Elvileg az antibiotikum erős gyógyszer hatnia kellett volna stb... Ilyenkor az orvos mit tud csinálni?



2019. máj. 4. 09:46
 1/4 DjImipapa ***** válasza:
Tuti jó helyen jársz evvel a kérdéssel???? :)
2019. máj. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el, kérdezd meg egy PC szervízben. Ott biztos tudnak neked okosat mondani.
2019. máj. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Szirty ***** válasza:
Nem tudom hogy "hát", de a számítógépes kártevők ellen valószínűleg közvetlen módon hatástalan.
2019. máj. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Felír egy erősebbet, ha ez nem vált be. Előfordul, egyik gyógyszer sem csodaszer. Milyet kaptál?
2019. máj. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!