Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetek terhes? Másfél hetet...

Qwert2 kérdése:

Lehetek terhes? Másfél hetet késett a mensim. Többi lent

Figyelt kérdés
A ciklusaim kb 30-34 naposak szoktak lenni,most 41napra jött meg nem fájt abszolút nem görcsöltem,kb.1 tampont ha tele véreztem talán egy éjszaka alatt,6napig szokott nekem meg lenni most 4napig volt csak meg,csináltam előtte tesztet negatívak voltak,de mégis olyan furának tünt nekem ez az egész,vagy lehet már csak beképzelem,ja és amikor megjött egy úttal légcső gyulladésom is lett tehát antibiotikumot és gyulladás csökkentöt szedtem,lehet attól múlt el hamarabb a mensim? És azért nem is fájt....

2019. máj. 1. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Ha véreztél és negatív a teszt akkor nem vagy terhes. Mi nem egyértelmű még ezek után?
2019. máj. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Ha menstruálsz, akkor hogy lennél terhes?
2019. máj. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak fura volt a menstruációm,sokkal kevesebb volt,de mindegy igaz ellg egyértelmű.
2019. máj. 1. 21:05
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
Szeretem mikor magatokba beszélitek
2019. máj. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem beszélem magamba és nem akarok gyereket sem de fura volt a menstruációm ,ennyi és még soha nem késett ennyit....
2019. máj. 1. 21:12
 6/7 anonim ***** válasza:
65%
NEM VAGY TERHES ÉRTSÉL MÁR :D
2019. máj. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
76%

Nem beszéled magadba de azért ott van a ,,de"

-.-

2019. máj. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!