Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mért csak le tölt a utorrent...

Mért csak le tölt a utorrent amit használok fel mért nem?

Figyelt kérdés
Amikor megosztásra kerül a sor semmit nem tölt fel
2010. júl. 6. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nincs kinek.
2010. júl. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Vagy a szolgáltató tiltja.
2010. júl. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.


Több dolog miatt lehet.

Az első az, hogy nincs kinek. Lesz egy olyan sáv, legalábbis a magyarban, hogy peerek, nah ott van-e ember, és ha van, akkor hány seeder, mert lehet, hogy már töltik neki elegen.


A másik az, hogy passzív vagy aktív módban vagy?

Keress rá a neten, hogy mi is ez, a lényeg, hogy passzív módban nem tudnak rád csatlakozni.


A 3. pedig, ahogy előttem is írták, a szolgáltató korlátozza, én nem mondom azt, hogy tiltja, csak korlátozza.


A 4. pedig, az utorrent öntudatra ébredt és nem akar dolgozni, persze ennek szinte 0 az esélye, de hát ki tudja:D:D:D

2010. júl. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utolsónak: Peerek 6 ember van abbol senki nem tölt fel. a korlátozás nem hiszem hogy lehetséges. ezt az aktív passzív dolgot hol lehet megnézni?
2010. júl. 6. 21:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Feltöltésnél türelemmel kell lenni. Ha a gyári beállításon van az utorrent akkor fel kell töltse. A feltöltés jóval hosszab eljárás mint egy letöltés.
2010. júl. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!