Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha valaki overwatch-ozik, az...

Ha valaki overwatch-ozik, az tudna írni tippeket, hogy hogyan jussak ki bronz-ból?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék be/ bent ragadni bronz-ba/ -ban, mert általában rossz játékosokat szokott bedobni, és jó lenne élvezetes meccseket játszani. Mindent megteszek a csapatomért amit tudok, de egyedül nem vagyok elég. Main-em: brigitte, fő beosztásom: main tank, support

2019. máj. 10. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Azert vagy bronzban mert brigittel main tanknak hiszed magad :D jobb is ha meg ott maradsz egy ideig.
2019. máj. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ViperM, látom, kicsit félreértetted a kérdést. Nem azt mondtam, legalább is nem azt akartam mondani, hogy én main tank-nak tartom brigittet. Azt akartam mondani, hogy főleg main tank és support karakterekkel szoktam játszani, és hogy a main-em brigitte.
2019. máj. 11. 09:44
 3/4 anonim válasza:
Elsősorban a mentalitásodon változtass. Ne úgy játssz mint egy bronz aki ki akar jutni, hanem mint egy silver/gold. Ezt nem tudom elmagyarázni neked, hogy csináld, de ha rájössz gyorsan fog menni a climb. Én így másztam ki goldból.
2019. júl. 29. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
sikerült kijutni? :)
2020. nov. 28. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!