Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sims 2 kiegészítő, egyik sem...

Sims 2 kiegészítő, egyik sem működik! Miért? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Pár hónapja felraktam a sims2-t éés játszottam is vele sokat de egy idő után meguntam. És mivel nincs ienre pénzem ezért kénytelen voltam netről letölteni egy pár kiegészítőt, de egyik sem működött. Pedig én rendesen kicsomagoltam, felraktam, crack-eltem és amikor már végre elindult volna kiírta hogy: "Kérem ellenőrizze hogy benn van-e a The Sims2 .....," pedig mindent úgy csináltam ahogy kell. Az a apám számítástechnikában otthon van hisz ez a munkály de ő sem tudja mi lehet a probléma. én arra is gondoltam hogy azért van mert nem eredeti a lemez :S /Bocsihogy ien hosszú lett/ a válaszokat előre is köszönöm:D
2010. júl. 6. 22:40
 1/3 anonim ***** válasza:
A kiegészítő crackével vagy az alapjáték crackével crackelted?
2010. júl. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet hogy vmi fájlt be kell raknod Daemon Toolsba :/


Egyébként én is most a sok kiégészítőt letöltöttem, erre a telepítésnél 99%nál kiírja hogy frissítés, sz@r verzió, ezzel se tudom mi baj lehet :S

2010. júl. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

első válaszoló: a kiegészítő Crack-jével

második válaszoló: énis gondoltam erre megpróbáltam minden olyan filet ami oly formátumú de semmi :S

2010. júl. 6. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!