Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Programok

A kérdés
Slef nevű felhasználó kérdése:

A lightroom valamiért az eredeti képeket is kiveszi a mappából és a retusáltakkal együtt berakja egy új kreált mappába. Ezt a folyamatot nem igazán értem sajno, hiszen a raw képeknek nem kellene elmozdulniuk a helyükről. Ezt miért csinálja?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Lightroom, retusálás, RAW

máj. 16. 07:40  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha az egyik osztály társam kölcsön adja az eredeti GTA5 ot akkor fogunk tudni multizni együtt?
Nem eredeti Windows 8 és a miscrosoft áruház együtt működik?
Hogyha haverommal akarunk ketten gta 4-ezni együtt ahhoz meg kell venni az eredeti Gta 4-et?
Elveszett a steam felhasználó még régen, de a játék eredeti cd-je, megvan, a nyomatott kulccsal együtt. Viszont a cd kulcsot már nem tudom használni, mert a régi felhasználóra...
Az nVidia-com-ról leszedtem az eredeti drivert a vidokártyámhoz (GeForce 8500gt). Fel is telepíti minden kiegészítővel együtt, de nem alkalmazza. Miért van ez?
Windows 7t telepítettem egy gépre, de az elromlott. Hogyan tudom feltenni új gépre? Le kell regisztrálni a régiről (hogyan? ) vagy simán engedi feltenni másik gépre? Eredeti Win...

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések a Programok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!