Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan program ahol autotun...

Van olyan program ahol autotune-t tudok tenni a hangfájlokra?

Figyelt kérdés
senki se mondja az Antares Auto-Tune Evo
2010. júl. 7. 10:00
1 2
 1/13 Oberle Gábor ***** válasza:
25%
Itt vannak videók a használatáról: [link]
2010. júl. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Oberle Gábor ***** válasza:
2010. júl. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Te tényleg hülye vagy. OLVASS MIELŐTT ÍRSZ!!!!!
2010. júl. 28. 18:07
 4/13 Oberle Gábor ***** válasza:
25%
A "hülye" még egy ajánlata: [link]
2010. júl. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Már megoldottam, de ha egyszer azt mondom, hogy senki ne mondja azt a programot te meg arról küldesz használati utasítást, akkor egy rohadt nagy aberrált lehetsz.
2010. júl. 29. 11:05
 6/13 Oberle Gábor ***** válasza:
39%

Na, ide figyelj édes barátom! Nem hiszem, hogy olyan közeli viszonyban lennénk, hogy megengedhetnéd magadnak ezt a hangnemet! Néhány beírásodban és e-mailedben neveztél már hülyének, baromnak és aberráltnak is! Annak ellenére, hogy én feléd semmilyen negatív reakciót nem tettem, hiszen azt sem tudom, ki vagy!

Megkérlek, vegyél vissza az arcodból, mert ha feles energiáidat itt ezen az oldalon akarod levezetni, én e helyett ajánlom a fejed beleütögetését párszor jó erősen egy közeli falba, az szerintem helyre rakja a dolgokat benned!

Ha mondjuk így fogalmaztad volna meg a kérdésedet például: "Légy szives ne ajánljátok már az Antares Auto-Tune Evo szoftvert, mert nekem az nem felel meg, más hasonló programot keresek!" vagy valami hasonló, akkor nem lenne akár másként is értelmezhető első olvasatra a kérdésed!

2010. júl. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
ott van a leírásban, hogy ne mondja senki te IQ betyár
2010. aug. 1. 18:58
 8/13 anonim válasza:
40%
örülj neki hogy próbált neked segíteni te majom...
2011. jún. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
18%
inkább te vagy az aberált,hogy próbált segíteni neked,te meg elutasítod paraszt módon,és még le is szidod. ez egyenlő egy cigány viselkedésével
2011. jún. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
5%
Arról nem is beszélve, hogy, "senki se mondja az Antares Auto-Tune Evo" Ez milyen mondat?!:D:D
2011. okt. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!