Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Apple vagy inkább Windows,...

Apple vagy inkább Windows, Linux/ Android?

Figyelt kérdés
Érdekelne ti melyik termékeket preferáljátok és miért . Mind Mobilban mint számitógépen.

2019. máj. 25. 18:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Windowson dolgozom androidon telefonálok.

Linux a nas itthon még a muholdvevo

2019. máj. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
45%

Android telefon es windows asztali. Bar utobbinal linux is eleg lenne, de most minek valtsak?

Apple meg soha a budos eleben.

A fanboyoknak: igen, nincs apple termekem, nem is volt soha. A tobbi platform se tokeletes, de Apple-nel gusztustalanabb ceg nincs a foldon.

2019. máj. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Az Apple nekem túlságosan zárt rendszer.

Windows az otthoni gépem, Linux van a NAS-omon, Android van a telefonomon.

2019. máj. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

[link]

:)

2019. máj. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én elég széleskörű érdeklődéssel rendelkezem, részemről szinte édes mindegy milyen a rendszer, feltalálom magam rajta.


Céges gépen Windows fut, mert kell az Excel, CAD programok, Outlook, stb. Saját asztali gépemen Linux Mint van hónapok óta, semmi bajom vele.


Telefonom androidos, azért, mert újonnan feleannyiba került, mint egy új iPhone, vagy ugyanannyiba mint egy használt 2 éves iPhone. De igazából itt is majdnem mindegy mert az elmúlt 4-5 évben gyakorlatilag csak a hülyeséget halmozzák a telefonokban és az alap tudás változatlan.

2019. máj. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Telefon: Android.

Laptop: Linux az elsodleges, de jatekokra meghagytam az elotelepitett Win10-et.

Asztali: Linux az elsodleges, regi jatekokhoz van egy XP-m is.

Router, RPi, es tarsai: Linux.

2019. máj. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Majdnem minden „consumer” kütyüm Apple (laptop, telefon, tablet, set top box). PC-n és XBox-on játszom (tehát az lényegében Windows), a szervereimen meg természetesen Linuxok futnak. Minden feladatra a (számomra) legmegfelelőbbet használom.
2019. máj. 29. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Windows és Suse Linux az asztali gépeim, a laptopon Ubuntu van. A telefonom pedig Android.

Az Apple világából a korábbi rendszereket szerettem, a maiak nem jöttek be igazán.

2019. máj. 30. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Tom Benko ***** válasza:
Asztalin, laptopon ArchLinux, telefonon Android. Amit játszani szoktam, arra is teljesen elég, alapvetően nem ez a fő rekreációs tevékenységem. A munkához viszont egy stabil és rugalmas rendszer kell, a windows időnkénti "furcsaságait", az Apple konzumidiotizmusát pedig nem tudom tolerálni.
2019. jún. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Telefonom Apple, laptopom Windowsos.

Mindkettővel elégedett vagyok. Az ios valóban elég zárt rendszer, megvannak a maga hülyeségei, gondolom a macos is hasonló lehet.


Ezért jó így ahogy van: amit a telefonon nem tudok megcsinálni, arra ott a gép.

2019. jún. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!