Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ragegame-eket tudtok írni? A...

Ragegame-eket tudtok írni? A lehető legtöbbet.

Figyelt kérdés

Jogos a kérdés: Mire kell?

Egy olyan szoftvert fejlesztünk, ami listázza platformonként az összes ismert rage game-et, részletes információval és elérhetőséggel. Kihívásokat ad, randomizál a kategóriáidnak megfelelő játékot, elmenti hogy miket vittél ki, stb. Már csak a játékok hiányoznak.


Mi számít rage game-nek?

A mi értelmezésünkben olyan játék, ami azzal a céllal készült, hogy a játékosokat (nagyon) felbosszantsa. Tehát ami csak szimplán nehéz játék, mondjuk egy átlagos puzzle játéknak a nehéz fokozata az még nem rage game. De egy Super Meat Boy vagy egy Cat Mario már igen.


Milyen platformokra/futtatási környezethez várunk játékokat?

Az összes létezőre. Legyen az Android, IOS, Linux, Windows, Mac, vagy akár egy böngésző, bármi megfelel.


Tehát mindenkit nagyon szépen kérek, hogy amennyi rage game-et csak tud segítsen nekünk azzal, hogy ide leírja a címét és az elérhetőségét a játéknak!


FONTOS: Egymás kommentjeit figyeljétek, hogy lehetőleg ne spammeljétek ugyanazokat a játékokat. Nagyon megkönnyítenétek az adatok feldolgozását.


Köszönjük!



2019. márc. 12. 15:28
 1/7 kreténpali ***** válasza:
A címet látván felcsillant a szemem, hogy olyanokat kerestek, mint a "light-people-on-fire". Aztán elolvastam az egészet és rájöttem, hogy ti a másik végletet keresitek.
2019. márc. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ami nehéz, jellemzően rage alap:

[link]

[link]


Én szinte az összes platformert idevenném, mert ha van nehezebb szakasza ami többször egymás után sem megy, az már rage-re adhat okot. Főleg a klasszikus időkből, mikor nem volt quicksave meg semmi más, csak 3 életed és a végén kezdhetted nulláról (klasszikus konzolos játékok).

2019. márc. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ninja Gaiden (classic)

Ghosts n Goblins (classic)

Silver Surfer (classic)

The impossible game

Geometry dash

I wanna be the guy

I wanna be the boshy

Trap adventure 2

Bloody Trapland

Bloody Trapland 2

Electronic Superjoy

Hotline Miami

Cuphead

Castlevania 1-2-3 (classic)

2019. márc. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tobias and the dark sceptres
2019. márc. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jobban járnál néhány google kereséssel, illetve körbenézhetnél game librarykban.
2019. márc. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amúgy vicces, hogy azt írod, hogy már csak a játékok hiányoznak, amikor az adatbázis adja az egész app lényegét. Ráadásul gondolom nem hitted, hogy több száz játékot fognak ide beírni a júzerek.
2019. márc. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Próbáltam már majdnem mindenhogy keresni, de pár flash játékon kívül semmit nem ad be a google. Se magyar, se angol szókombinációkkal. Ezért kértem a ti segítségeteket.
2019. márc. 12. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!