Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki küldene nekem egy...

Valaki küldene nekem egy alaplapi drivert?

Figyelt kérdés
Alaplap tipusa: Asrock b75 pro3-m. Nem találok sehol sem :(.

2019. máj. 29. 15:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Kereső:

* [link]

ELSŐ találat az alaplap hivatalos weboldala:

* [link]

a Támogatás menüponton:

* [link] #Support

belül a Letöltés almenüben:

* [link] #Download

elérhetőek a meghajtóprogramok Windows XP-től Windows 10-ig bezárólag.

2019. máj. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Innen muszáj mindent letölteni?
2019. máj. 29. 15:39
 3/7 A kérdező kommentje:
Az a problémám,hogy ujratelepitettem a gépem és minden játék nagyon kevés fpsel ment mint ujratelepités előtt! Fixen volt 70-80fpsem minden játékban és újra telepités óta 20-30fpsem van. Miért? Driver Boosterrel mindent felraktam elvileg. Lehet köze az alaplapi drivereknek is? Azt is felrakta vajon a driver booster?
2019. máj. 29. 15:40
 4/7 Shaddark ***** válasza:

Driver booster XD

Ne lustálkodj, szedj le mindent a gyártó(k) oldaláról és rakd fel őket egyesével.

Segédprogram debileknek van akik nem tudják mi az hogy driver és nem akarnak szakira költeni.

Ezek felpakolnak alap drivereket, működni fog a gép de kb. olyan mintha lenne egy saját boltod, de lusta lennél dolgozni ezért a legközelebbi hajléktalant befognád egy ötszázasért árulni, a másikat meg logisztikára, beszerzésre.

Milyen jól menne a boltocskád, nem?

:)

2019. máj. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen,igazad van sajna lusta vagyok felrakni,sztem le is fogom törölni :)
2019. máj. 29. 16:03
 6/7 anonim ***** válasza:

A Windows 10 (de már a 7 is) például képes automatikusan beszerezni a meghajtóprogramokat a Windows Update rendeszén keresztül:

* [link]

* [link]


Ha ez nem sikerülne, nem működnének megfelelően a hardverek, az Eszközkezelőben ismeretlen, vagy régi meghajtóprogrammal ellátott eszközök lennének, akkor érdemes beszerezni a megfelelő meghajtóprogramokat.


Az alaplaphoz valóakat érdemes elsődlegesen az alaplap oldaláról beszerezni.

De az alaplapon levő chip gyártója - példának okáért a Realtek:

[link]

adhat ki frissebbet.


Az FPS-vesztés kapcsán: feltételezem külön, dedikált videokártyád van, ahhoz a videovezérlő gyártója - ebből két fő gyártó van - szokott kiadni meghajtóprogramot, amelyek legfrissebbje elérhető a hivatalos oldalukról:

* [link]

* [link]

2019. máj. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segitségedet. Gtx 760om van és a legfrissebb driver van fent de mégsem műküdik :(
2019. máj. 29. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!