Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Trackers dht, helyi peerek,...

Vadmalac123 kérdése:

Trackers dht, helyi peerek, peer kicserélés nem engedélyezett. Pls help?

Figyelt kérdés

Olyan problémám lenne hogy egyszer csak a uTorrentem nem találja a peereket és a trackereknél azt irja mindegyik opciónál hogy nem engedélyezett. Megpróbáltam másik torrentet nem működött, csináltam port forwaringot az se működött megnéztem gyakorlatilag mindent amit tudtam de nem találtam megoldást a problémára. Remélem valaki tud innen segíteni:D

ui:Csak ncore-ról töltöttem



2019. jún. 2. 19:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Normális, hogy nem engedélyezettek azok az opciók, mivel privát trackerről töltesz. Lehet eddig nem figyelted meg, de azok mindig is tiltva voltak ezen a trackeren. Ez még nem hiba, és nem ez a hiba, rossz dolgot akarsz megváltoztatni.
2019. jún. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben ezt értem.De hogyan csináltam én azt hogy privát trackerről töltöttem.Sajnos nem vagyok otthon az informatikában nem állítottam semmit hogy hogyan mit töltök lassan 1 és fél éve használom ugyan így a utorrentet és az ncoret de sosem volt ilyen hiba.Köszönöm a válaszod:D
2019. jún. 3. 01:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!