Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki olyan programot ami...

Valaki olyan programot ami kitörölt adatokat, fotókat hoz vissza merevlemezre tud? Ingyenes teljes verziós programból van ilyen?

Figyelt kérdés
program,fotók,adatok

2019. jún. 7. 00:30
 1/5 anonim ***** válasza:

* Recuva: [link]

* Testdisk: [link]

arra ügyelj, hogy ne ugyanarra a meghajtóra rakd a visszaállított adatokat, amelyiket helyreállítanád.

2019. jún. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
esetleg GetDataBack
2019. jún. 7. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Pandora Recovery ezzel még normál formázott vinyóról is lehet adatokat vissza állítani, nekem már egyszer egy véletlenül leformázott HDD-röl kb 90% adatot hozott vissza.


[link]

2019. jún. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3: Vigyázz: a megadott link nem a szoftver hivatalos oldala, az onnan letölthető futtatható állomány kártevőket tartalmaz:

[link]


A hivatalos oldal ez:

[link]

onnan megbízható (bár csak shareware) szoftver tölthető le:

[link]

2019. jún. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#3 hát ezt nem tudtam, de én innen szedem le általában, mondjuk telepítésnél oda kel figyelni mert sok progi akar mellékes dolgokat is telepíteni, egyszerűen nem engedélyezem ( kihagyás) és csak az települ ami kel edíg mindig bevált továbbá aktív az unchcky progi is ami a kéretlen progik települését hivatott meggátolni és 98% ban el is végzi. :)
2019. jún. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!