Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Programok

A kérdés

Sony vegas lassan dolgozik fontokkal?

Win 7-ről átálltam win 10-re. Ugyanaz a sony vegas verzió (12 Build 770) és ugyanaz a font itt win 10-ben teljesen használhatatlan. Másodpercekig tölt egy két karakter törlésén vagy formázásán. Mi lehet a gond?

Keress kérdéseket hasonló témákban: betűtípűs, lassú, font, Las Vegas, Sony

jún. 7. 03:02  Privát üzenet  

A válaszok

Ennek nem sok köze van a Windows 10-hez szerintem.

Driver-ek rendben vannak ?

A válaszíró 37%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont jún. 7. 06:17 Privát üzenet
DjImipapa nevű felhasználó válasza:

Jól leírtad a font nevét....:) Így más aligha tudja megnézni, rendben van-é?:)

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont jún. 7. 11:04 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi

Rendben van minden driver. Már a legelső perctől kezdve ilyen volt, frissítések előtt is. Egyszer már teljesen újra is telepítettem időközben a win10-et, az sem segített. Cleartype-ot is próbáltam állítgatni, egyáltalán nem volt hatással rá

[link]

gtx 1060 6gb

i5 7400 3ghz

16gb ddr4

# 3/3Időpont jún. 7. 13:06 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Be tudok lépni teamvieverben ugy win8-ba egy másik gépen az egyik felhasználónéven hogy közben azon a gépen más felhasználónéven valaki dolgozik?
Miért akadozik a farming szimulátor 17? megvettem steamen és az első pár napban teljesen jól működött maximum grafikán. Aztán egyszer csak elkezdett akadozni pedig a gép azt...
Miért akadozik a farming szimulátor 17? Törten töltöttem le és az első pár napban teljesen jól működött maximum grafikán. Aztán egyszer csak elkezdett akadozni pedig a gép azt...
Miért dolgozik a DISKEM folyton 100% on?
Gép dolgozik ha nem nyúlok hozzá, mitől?
Dark souls 3 ba megöltem a kovácst és most vissza teleportált és nem dolgozik hogy tudok valamit kezdeni vele? Hallotam olyat hogy gyoni kell és gyoni hogy kell akor?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések a Programok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!