Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10 sikertelen frissíté...

Windows 10 sikertelen frissítése kitörölte a Firefox profil mappát, hogy állíthatom vissza?

Figyelt kérdés

Kék halállal elszáll minden W10 frissítési kísérlet, még mindig 1803 van fent.


FF mappát kéne visszaállítani, de nem volt bekapcsolva a rendszervisszaállítás, korábbi verzió nincs belőle, mozbackup mentés nem készült róla.


Get data back for NTFS sem segített, illetve fizetős.


Van valamilyen free recovery szoftver amivel még visszaszerezhetem a Firefox kiterjesztéseim, jelszavaim, előzményeket?


W10 64.



2019. jún. 7. 12:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Recuva
2019. jún. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha közben felülíródott a terület, ahol a mappa volt semmi nem fog segíteni. Sync-et kellene / kellett volna használni, akkor elég lenne csak bejelentkezni a fiókodba és minden meglenne.
2019. jún. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Frissítéskor nem csinált véletlenül a windows egy Windows old mappát? mert frissítés előtt menteni szokott mindent, ha a mentés után volt a kék halál és megvan a mappa onan elvileg vissza tudod állítani
2019. jún. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

nincs old mappa

[link]


ezezk vannak


sajna belehúztam mozbackup restore-ral egy több mint egy éves mentést, mert kellett valami, viszont egy év mentett jelszava az kuka.


Sync-et meg nem állítottam be, de volt fiókom a mozillában. Nem akartam a jelszavakat rájuk bízni. Pedig. Kellett volna...

2019. jún. 8. 17:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát ez szívás azért nézz körbe a mappák között hátha máshová tette el egy a rendszereddel megegyező méretű mappát keres hátha szerencséd lesz, a sync beálításának kihagyása öreg hiba most tudod hogy miért :( ha a jelszókat nem akarod a böngészőre bízni akkor ajánlom figyelmedbe a LastPass nevű bővítményt minden böngészőhöz elérhető ingyenes és prémium része is van szinte atom biztos minden honlapon elment minden bejelentkezési adatot amit később ki is tölt ha vissza mész oda persze csak ha akarod. Arra vigyázz hogy a LastPass master jelszót ha elfelejted nincs mód új jelszót kérni/állítani, illetve tudod de a régi jelszódhoz tartozó fiókodat tökéletesen kitakarítva ( üresen) kapod vissza, így ha valaki helyetted akar jelszót változtatni az adataid tuti nem kerülnek máshoz.
2019. jún. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 MolotovPunk ***** válasza:

Én azt tudom ajánlani,ha nem akarsz ezekkel a dolgokkal sz-rakodni máskor,akkor töröld le a Win10-et és régebbi Windowsokat használj inkább,vagy teljesen más rendszert.


[link]


Érdemes a hír alatt elolvasni a kommenteket is.

2019. jún. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!