Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem talál wifi hálozatot...

Miért nem talál wifi hálozatot a Kali Linux?

Figyelt kérdés
Virtual box-ban feltelepítettem a Kali Linux-ot , megoldottam hogy legyen rajta wifi , de a wifi hálozatokat (kapcsolódási lehetőségeket) nem látja hanem csak folyton azt írja ,hogy keresés. Valaki erre tudna megoldást ???(kerestem már a neten , de nem nagyon váltak be a dolgok)

2019. jún. 11. 20:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
Kali-t az hasznal, aki ert a linuxhoz meg ugy altalaban halozatokhoz, pentesting-hez, security-hez. Te csak 'hekkelni' akarsz vele, zero tudassal. Bocs, de tanulnod kell meg, sokat, hogy erdemben segiteni lehessen neked.
2019. jún. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem értem miért kell ilyen lenéző stílusban fogalmazni...Éppen szeretnék jobban megismerkedni ezekkel a dolgokkal , de hát végülis a Magyar mentalitásban csak ez van ha valaki kérdezne/megismerne valami újabb dolgot : -'' Heee, te h*ly* f**z nem értesz hozzá és nem is fogsz...bla..bla..bla'' + -'' hahahaha "hekkelni" akarsz xDD inkább menj Minecraft-ozni''. Mellesleg egy szóval se mondtam , hogy feltétlen hacking-hez kéne , de hát ez van ha valaki jobban ért valamihez mint a kérdező...
2019. jún. 11. 20:54
 3/16 A kérdező kommentje:

De azért köszönöm a segítséget , Mr.professzor !

(Amúgy most is linuxot használok kb. 5napja és minden nap leülök ,hogy tanúlgassam , de mind1)

2019. jún. 11. 20:57
 4/16 anonim ***** válasza:
96%

Nem lenezesrol van szo. Hogy egy hasonlattal eljek: 5 napja legozol, es most benzinmotort akarsz tervezni. Ez nem igy mukodik, alapok nelkul nem erted meg mi miert mukodik vagy epp miert nem. Ertem en hogy te ez a generacio vagy, mindent most azonnal akarsz mert holnapra keso, megeloznek, a szomszed Jozsinak mar van (legalabbis azt hazudja), de akkor se fog igy menni.


De hogy ne csak ekezzelek, segitek is: a virtualis rendszered lat ugyan halozatot, de nem a wifit kozvetlenul, mivel a hardverhez nem, csak a behazudott interface-hez fer hozza. Igy viszont nem fog ssid-ket latni, frekvenciakat szkennelgetni, cypher-eket bruteforce-olni.


De mivel minderrol fogalmad sincs, mert 5 napja lattal eloszor Linuxot, meg valoszinuleg virtualizaciot is, segit ez rajtad?

2019. jún. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Valóban nem segített semmit ! (bár nem is volt benne nagyon segítség a probléma megoldására)De lehetett volna ezzel kezdeni és nem pedig azzal ami az első válaszod volt.!

Köszönöm a válaszod !

2019. jún. 11. 21:20
 6/16 anonim ***** válasza:
91%
A ket valasz ugyanaz volt, csak az elsot nem ertetted meg.
2019. jún. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Mind1 inkább hadjuk.
2019. jún. 11. 21:29
 8/16 anonim ***** válasza:
Mit ír ki miért nem talál ?
2019. jún. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
#8 rámegyek arra a wifi-nél , hogy hálózatok keresése és csak azt írja hogy kereses , nem történik semmi. Tehát nem látja a wifiket.
2019. jún. 11. 21:56
 10/16 anonim válasza:
A wifi hálókártyát átirányítottad Vboxban a rendszerre? Csak akkor tudja kezelni a linux.
2019. jún. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!