Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 telepítése közben...

Windows 7 telepítése közben egy kis baki?

Figyelt kérdés
Telepítettem a win7-et 320gb-s winyóra. Az egyik partícióra, ami 58gb, tettem a windowst. A másikat úgy hagytam. Most azonban eltűnt 240gb hely. Konkrétan nincs meg a d:/ Hogy keressem meg?:D
2010. júl. 8. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:

A vinyód partíciókból épül fel. A partíciókhoz lehet betűjelet rendelni, le lehet formázni, stb.


Jelen esetben te lecsíptél az egészből 58 GB-ot, és partícionáltad. A maradék meg nincs partícionálva (unallocated). Menj be a Számítógép (jobb klikk)->Kezelés-be. Itt keresd meg a Tárolók szekciót, majd a lemezkezelést. Itt láthatod a vinyódat. Itt létre kell hoznod egy új partíciót, az üres helyből. Ehhez ezután hozzá kell rendelned egy meghajtó-betűjelet.


Ha Win7 rendszerből nem megy, szedj le egy Paragon Partition Managert, és próbáld azzal. Ott ugyanígy kell eljárni.

2010. júl. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Start menü->Futtatás->MMC

Ctrl+M

válaszd ki a "Lemezkezelés"-t.

Itt módosíthatod a partíciókat.

2010. júl. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valószinű az amit a kolléga mondott:D De szerintem próbáld meg azt a programot ha nem akkor tedd ujra és formázd meg a prtíciókezelőbe
2010. júl. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Tomi59 válasza:

Valószinű,hogy nem formáztad le a d meghajtót:(

Számitógép-kezelésen belül nyisd meg a lemezkezelöt,és itt már látnod kell az összes meghajtót.....

Kattintsál a jobb gombbal a merevlemezen egy nem lefoglalt területre, majd kattintsál az Új egyszerű kötet parancsra.

2010. júl. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. júl. 9. 08:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!