Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a hiba ezzel a programmal?

Mi a hiba ezzel a programmal?

Figyelt kérdés

Azt írja ki a Burning Studio 9 hogy

"Acess Violation at address 00409942. Write of address 00401000."


2010. júl. 8. 19:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Hogy nem működik.

Telepítsd újra.

2010. júl. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de el se indul ezt a telepítő írja ki most töltöttem le
2010. júl. 8. 19:50
 3/6 anonim ***** válasza:

innen töltsd le, és már telepítheted is:

[link]


"Adatbázis megsértése cím 00.409.942. Írj a cím 00401000."

2010. júl. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
az linkről letöltött is rossz ugyanezt írja ki
2010. júl. 8. 20:53
 5/6 anonim ***** válasza:

valami nagy gubanc van a rendszeredben, mert nálam a javasolt helyről letöltve, tökéletesen lehet telepíteni!

... nem mellékesen, nem volt már 1x telepítve ez a progi a gépedre? és az ingyenes regisztráció meghosszabbítást kihasználtad-e már? ...mert akkor nem fogja engedni újra telepíteni, csak a progi megvásárlása, és a megfelelő regisztrációs kód beírása után!


(Jav.: Töltsd le Torrentről, a tört verziót, az nem fog zargatni hasonlókkal!)

2010. júl. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Volt telepítve de más rendszerre..csak a WinXP írja ezt ki a 7 nem csinált ilyet. Most tettem volna fel és egyetlen programot sem tudok feltelepíteni mert mindegyiknál ezt írja ki. Azt hiszem visszateszem a 7et


u.i.:1:köszi mindenki a helpet

2:Torrentről szedtem le de nem regisztráltam mert ugye alapból azt írták h regelve van semmi crack+serial nem kell

2010. júl. 12. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!