Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Okostelefonról átmásolok egy...

Okostelefonról átmásolok egy . Mp4 kiterjesztésű videót a számítógépre, azonban ott már nem tudom lejátszani, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

A felvételt a telefonon le tudom játszani, tehát ott nincs gond. Átmásolom számítógépre, onnantól kezdve teljesen el vagyok akadva. VLC player sem játssza le, csak alul fel-alá mozog a lejátszó sáv. Mi lehet a gond?


Telefon: Sony Xperia Z1 Compact

Fájl kiterjesztés: .mp4

Fájl méret: 5,37 Gb



2019. jún. 17. 19:26
 1/3 A kérdező kommentje:
K-Lite codec packet próbáltam letölteni, viszont azt írta a program, hogy ne erőltessem, mert a VLC-nek sajátja van.
2019. jún. 17. 19:27
 2/3 anonim ***** válasza:
akkor ne erőltesd,. egyébként szerintem ma az egyik legjobb lejátszó a potplayer, azt próbáld ki. annak sem kell kodekpakk.
2019. jún. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szia! Köszi a választ!


Azóta megoldódott a probléma, úgy tűnik az volt a forrás, hogy a telefon belső tárhelyére rögzítettem a felvételt. Azóta vettem egy 128 gigás SD kártyát és arra rögzítettem. Semmi probléma nem volt, gond nélkül csináltam 20 gigás felvételt is és le is tudtam menteni számítógépre.

2019. jún. 23. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!