Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lehet a telefonom képernyőjét...

Lehet a telefonom képernyőjét PC-re átküldeni és úgy játszani rajta billentyűzettel?

Figyelt kérdés

Az oké hogy lehet tükrözni a telefon képernyőjét, és egérrel lehet irányítani, de meg lehet oldani valahogy azt, hogy mondjuk egy PUBG-t lehessen WASD-vel és egérrel játszani, mint az Android emulátorokban?


Azért szeretném így, mert az eumlátor nem tudja elfogadhatóan elfuttatni a PUBG-t a gépemen, de a telefonom viszont max gafikán is simán viszi.


Részletesebben leírva:

A Bluestacks Android emulátor például képes arra, hogy különbözőfajta érintéseket társítson billentyűkhöz és az egérmozgáshoz, csak erős gépet igényel. Nekem viszont csak erős telefonom van. Ezért egy olyan megoldást keresek, ami Windows-on meg tudja jeleníteni a telefonom képernyőjét, és ugyanúgy képes különbözőfajta érintéseket társítani billentyűkhöz és az egérmozgáshoz, amikkel tudom irányítani a tükrözött képernyőt.


Előre is köszönöm a normális válaszokat!



2019. jún. 19. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:
30%
MHL kábellel HDMI-n ki tudod lőni tv-re a képet
2019. jún. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
#1 Legalább elolvastad a kérdés részleteit, nem? Pont ez a része sikerült nekem is. Nagyon nem ezt kérdeztem. :/ És most hála neked, mindenki úgy látja majd hogy meg van válaszolva a kérdés, és soha a büdös életben nem kapok egy értelmes választ. <3
2019. jún. 20. 13:38
 3/4 anonim ***** válasza:
30%
Szívesen máskor is :D
2019. jún. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Dokkoló. Arra rámehet a monitor és a billentyűzet. Már ha a telefonod támogatja
2019. jún. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!