Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Programok

A kérdés

Hogy lehet win10-en beállítani, hogy ha lehajtom a laptop képernyőjét, majd felhajtom akkor ugyan ott maradjuk a kép? Vagyis hogy ne jelenjen meg a bejelentkezési kép és úgy menjen bele a rendszerbe.

Előre is köszönöm a válaszokat!

febr. 18. 18:49  Privát üzenet  

A válaszok
[link]

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont febr. 18. 18:54 Privát üzenet

Tálcán keresésbe beírod: Vezérlőpult-->Hardver és hang-->Energiagazdálkodási lehetőségek-->(Bal oldalt) Adja meg mi történjen a képernyő lehajtásakor

Itt pedig szépen be tudod állítgatni, hogy "nincs művelet", így csak maga a kijelző kapcsol le.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont febr. 18. 20:14 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

# 3/3Időpont febr. 18. 22:02 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit lehet tenni, ha ugyan crackeltem egy játékot, mégis azt írja ki, hogy valami anyámkínja. Dll (már bocsánat) fájl hiányzik. Mit lehet tenni?
Újratelepítettem a windows xp-t, és amikor bekapcsolom a gépem,2 op redszer közül kell választanom, de akármelyiket választom ugyan azok a prgramok, beállítások, stb. -k vannak...
A Windows 7 is ugyan úgy küldi az adatokat a Microsoftnak mint a Windows 10? Vagy a 7-be még nincs ez a "funkció"?
Haveromnak és nekem ugyan olyan laptopom van. Magamnak és neki is én raktam bele a Windows 7-et. Mindkettőnk lapijában 4 GB ram van. Neki 900 MB körül eszik, nekem 1,5 GB körül. Mitől van ez?
Van egy Toshiba Satellite L300-as laptop, amire szeretnék Windows 7-et rakni!? Ugyan úgy fog működni mint mielőtt felraktam?
Laptopon ugyan úgy megy az Ubuntu Wubi mint asztali gépen?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések a Programok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!