Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A windows yp-t milyen cdre...

A windows yp-t milyen cdre kell kiirni?

Figyelt kérdés
[link] szal erről az oldalról letöltötöttem az elsőt és az a kérdésem h cdre vagy dvdre kell kiirni az xp-t?És hogy az xp-t milyen iró progival kell kiirni?
2010. júl. 9. 09:22
 1/4 A kérdező kommentje:
Jah és még azt szeretném tudni mivel amikor letöltöttem az xp-t és utána kicsomagoltam akkor kaptam egy iso file-t és egy cdkey-t azt is irjam ki csdre vagy dvdre ha igen akkor azt már dvd adat készitésében?
2010. júl. 9. 09:24
 2/4 anonim válasza:

Teljesen mindegy hogy cd-re vagy dvdre írod.


Azt hogy milyen progival sztem az is mindegy, én ashampoo burning studiot használok, de nero-val alcohollal is ki lehet írni. Lényeg h ne az iso fájl legyen a lemezen, hanem az iso tartalma. Tehát az író programban ne adatként írd hanem van olyan hogy "lemezkép írása" vagy ilyesmi.


A cd keyt nem kell a lemezre írni. Azt írd le egy papírra mert a telepítés során szükség lesz rá.

2010. júl. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szóval kiirom az isot lemezképfájl ként egy cdre és enyi az egész!:D
2010. júl. 9. 09:36
 4/4 anonim ***** válasza:
aha
2010. júl. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!