Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki már próbálta a "Skywind...

Uzumatyi kérdése:

Valaki már próbálta a "Skywind"-et?

Figyelt kérdés
Nézegettem videókat, így én is jobb kedvet kapnék a morrowind-hoz, de nem tudom mennyire működik, + a magyarítás is kéne hozz.. Valaki aki próbálta tudna segíteni?

#Morrowind #mod #Skywind
2019. jún. 22. 01:00
 1/2 Kappa472 válasza:

Én anno kipróbáltam, de ahogy mindenki más, csak a 2015-ös 0.9.6-os verziót, ami gyakorlatilag egy üres demó terület.


A játékot le lehetne tölteni a hivatalos oldalról...ha létezne kész verzió.

[link]


Esetleg próbáld ki a kevésbé ambiciózus Enderal-t, ami szintén a Skyrim grafikai motorját és modelljeit használja (igaz, a saját univerzumában játszódik), de már évek óta kész van, Steam-en keresztül is elérhető és a Skyrim mod-ok többsége kompatibilis vele:

[link]

[link]


Magyarítás egyikhez sincs, az Enderal-nál érdeklődés hiányában, a Skywind-nél meg azért, mert a játék nincs kész és ilyen ütemben lehet, hogy előbb fog megjelenni a The Elder Scrolls VI (lévén a csapatnak gyakorlatilag mindent az alapoktól kell újraépíteni a legepikusabb TeS játékban, ráadásul a szabadidejükben és ha mindez nem lenne elég, a sz*rkupac Creation Engine-nel).

2019. jún. 22. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Az az igazság hogy kifogytam a szerepjátékokból teljesen.. Gothic részek, Risen, Skyrim, Oblivin, Two worlds 2... Már nicns semmi és hiányzik hogy nem csinálnak ilyen játékot.. az Elex-hez meg kevés az angol tudásom :(
2019. jún. 22. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!