Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Saját képet hogy rakhatok be...

Saját képet hogy rakhatok be Powerpoint vetítés alá?

Figyelt kérdés
rámegyek arra h.diatervezés,tallózás. az egyik sajátgép mappából szertnék betallózni egy képet, de amikor a kis ablak magynyílik nem jelenik meg az adott mappa(amiből a képet szeretném)tartalma..rossz módon próbálkozom?
2008. nov. 13. 06:23
 1/7 A kérdező kommentje:
tudom hogy már volt ilyen kérdés, de arra nem jött válasz,és most sürgős lenne...bocsi az ismétlésért...
2008. nov. 13. 06:26
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy a file típus nem egyezik azért nem találod a képet.Nézd meg hogy alul a tallózásnál milyen file típus van ki jelölve.
2008. nov. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nagyon köszi!rávezettél a megoldásra!!csak ppt fájl volt beállítva...hálásan köszönöm a segítséget:-)
2008. nov. 13. 15:53
 4/7 A kérdező kommentje:
beállítottam a tallózásnál h.minden fájl, mostmár meg is találja a mappát/képet, amit kerestem.de amikor rámegyek h.alkalmazás azt írja ki h. "az xy fájl-t nem alkalmazta a program, lehet h.nem powerpoint bemutató",pedig átállítottam minden fájlra...mi lehet a baj?
2008. nov. 14. 07:59
 5/7 anonim ***** válasza:
Takard el a saját képpel a hátteret. Jobb ötletem nincs.
2008. nov. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
le tudom takarni, csak akkor nem tudok írni a diára,pedig az lenne a lényeg....
2008. nov. 20. 19:16
 7/7 A kérdező kommentje:
a probléma megoldódott:-)))
2008. nov. 20. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!