Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Felfüggesztett youtube csatorn...

Felfüggesztett youtube csatorna. Meddig?

Figyelt kérdés

[link]

És ha rámegyek csatornámra ez jön elő

[link]

Emailt kaptam, hogy közösségi irányelvet sértettem. De azt nem, hogy felfüggesztették. Ez örökké tart, vagy egy büntetési idő után visszakapom? Az alábbi linken ugyan fellebbeztem, de nem várok pozitiv eredményt, mert sok ismerősöm panaszkodik, hogy ma már bagatell dolgokért (melyeket korábban nem kifogásolt) egyszerűen csak felfüggesztenek:

[link]



#YouTube #YouTube felfüggesztés
2019. jún. 25. 07:20
 1/2 anonim válasza:

Várd meg a választ, hátha.

Egyébként csak kívácsiságból. Szabad tudni mi volt amivel szabályt szegtél? :)

2019. jún. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

20 evvel ezelotti 11 db vhs tekercset ledigitalizaltam, nem neztem meg tartalmukat.mert ugye minek, hisz tudtam, es egyszerre, nem osszefuzve elinditottam a feltoltest. Az 5.nel jarva mar kaptam egy figyelmeztetest kiskorura uis 2eves lanyom es 3 eves fiam kadban furdeset tartalmazta gyorsan kivagtam, ujrafeltoltottem 12.

kent, de a legvegen mar be se tudtam menni csatornamba. Hat meg ezt is szigorusn veszik. Visszakertem, vajon egyaltalan visszakapom? Mert nem az van kiirva, hogy toroltek

2019. jún. 27. 05:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!