Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lesz, hogyha 2020-ban...

Mi lesz, hogyha 2020-ban megszűnik a Windows 7 támogatása?

Figyelt kérdés
Ezen pontosan mit kell érteni? Mi ennek a lényege? Ez miben hátráltat majd? Muszáj lesz 10re frissíteni? A válaszokat előre is köszönöm!

2019. jún. 25. 22:33
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Azóta windows 10re váltottam és mostmár sokkal jobban szeretem, mint a 7et:)
2019. aug. 17. 00:34
 12/14 anonim ***** válasza:

Az jó :)

Én nem tudom megszokni. A gépházban semmit se lehet megtalálni, full logikátlan az egész, még jó hogy van kereső funkció. Csomó régi programom nem fut el rajta, amik Win7-en gond nélkül működtek. A beépített, de nem szükséges szolgáltatások nem tilthatóak le, ha mégis megpróbálja az ember akkor ez ellen keményen védekezik az rendszer (pl. a Nyomtatási várólistát letiltva laptopon elkezd villogni a háttérvilágítás, de van olyan szolgáltatás amit letiltva kékhalálozik pontosabban "szomorú szmájlizik" a gép, pedig nem lenne szükség). De ami a legrosszabb hogy bekapcsolás után még SSD-nél is kb. 2 percig durván magas a lemezhasználat, folyamatosan logol mindenféle adatot amik jó részét továbbítja is a Microsoft szervereire. (Melóhelyen külső hardveres tűzfalon keresztül jól lehet látni azt a szinte folyamatos adatfolyamot interneten keresztül amit nem indokol semmi, sőt még maga a gép sem "érzékeli", nem mutatja az Erőforrás-figyelőben a Hálózatnál, de mégis van.) Még úgy 10 év frissítgetés/javítgatás és talán jó rendszer lesz belőle, bár kétlem. Amint a Win7 kifúj valami miatt, én váltok valamelyik Linux disztróra az biztos.

2019. aug. 17. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 MolotovPunk ***** válasza:

Ha az MS később még több hasznot akar termelni,akkor az sem biztos,hogy a 10 lesz az utolsó Windows...


https://www.youtube.com/watch?v=OCKs5V8KfzY


[link]

2019. aug. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

#5

A buherált nem éri meg

2019. okt. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!