Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Letöltöttem egy játékot, és...

Letöltöttem egy játékot, és végigjátszottam. Letöröltem és ez a hibaüzenet jelent meg. Mit tudnék tenni? Sürgős!

Figyelt kérdés
Szóval letöltöttem a half life-ot innen: [link] és miután végigjátszottam és letöröltem, minden játék indításnál (CS:GO, Dota2,League Of Legends, stb.) ez a hibaüzenet jelenik meg: A windows nem találja a program files (x86)/Valve/Half Life/unins000 - Ellenőrizze, hogy jól írta e be. Kitöröltem a mappát, a fájlokat, de még mindig előjön ez az üzenet. Windows 10-et használok, 64 bites. AVG-vel (Teljes verzió) futtattam, semmit sem talált.

2019. jún. 30. 12:08
 1/2 anonim ***** válasza:
43%
Telepítsd újra a játékot, és utána Revo Uninstaller segítségével uninstaláld, a visszamaradt dolgokat is töröld vele.
2019. jún. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Még mindig előjön.
2019. jún. 30. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!